Harvest Barn NOTL; 1822 Niagara Stone Rd - (905) 468-3224 - HOURS; Mon - Sat; 9am to 6pm - Sun 9am to 5pm

Collection: Vegetables

FRESH LOCAL PRODUCE & INTERNATIONAL FAVOURITES

80 products
  • Yellow Onion (3 options)
    Regular price
    from $0.79
    Sale price
    from $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Onion Bunch
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    $0.79
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn on the Cob (2 options)
    Regular price
    from $0.89
    Sale price
    from $0.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spanish Onions (per lb.)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh Herbs (bunch) (8 options)
    Regular price
    from $0.99
    Sale price
    from $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Russet Potatoes (per lb)
    Regular price
    $1.19
    Sale price
    $1.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • White Potatoes (per lb.)
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Radishes (bunch)
    Regular price
    $1.39
    Sale price
    $1.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Radishes (per pkg.)
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ontario Loose Beets - Per Pound
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Boston Lettuce (each)
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Zucchini (per lb.)
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Zucchini (per lb.)
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Romaine Lettuce (each)
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    $1.69
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Leaf Lettuce (each)
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Iceberg Lettuce (each)
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Green Leaf Lettuce (each)
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Loose Carrots (per lb)
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mini English Cucumbers (per lb)
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • English Cucumber (each)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fennel (each)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale (each)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccoli Crowns (per lb.)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Potatoes (per lb)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots (bunch)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Potatoes (per lb.)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sweet Onions (per lb.)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cilantro (bunch)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant (per lb)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spinach (Bunch)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Acorn Squash (each)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rutabaga (each)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out