Harvest Barn NOTL; 1822 Niagara Stone Rd - (905) 468-3224 - HOURS; Mon - Sat; 9am to 6pm - Sun 9am to 5pm

Collection: FRESH FRUIT

FARMER DIRECT FRUIT & IMPORTED SPECIALTIES

47 products
  • Bananas (per lb.)
    Regular price
    from $0.09
    Sale price
    from $0.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - McIntosh (per lb.)
    Regular price
    from $0.12
    Sale price
    from $0.12
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cortland Apples(per lb.)
    Regular price
    from $0.12
    Sale price
    from $0.12
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mutsu Apples(per lb.)
    Regular price
    from $0.14
    Sale price
    from $0.14
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Navel Oranges (per lb.)
    Regular price
    from $0.20
    Sale price
    from $0.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Empire (per lb.)
    Regular price
    from $0.20
    Sale price
    from $0.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears - Bosc (per lb.)
    Regular price
    from $0.20
    Sale price
    from $0.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears - Asian (per lb.)
    Regular price
    from $0.20
    Sale price
    from $0.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cara Cara Orange(per lb)
    Regular price
    from $0.20
    Sale price
    from $0.20
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Granny Smith (per lb.)
    Regular price
    from $0.25
    Sale price
    from $0.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Honey Crisp (Per LB)
    Regular price
    from $0.25
    Sale price
    from $0.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Black Plums (per lb.)
    Regular price
    from $0.25
    Sale price
    from $0.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples - Gala (per lb.)
    Regular price
    from $0.25
    Sale price
    from $0.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ambrosia Apples(per lb.)
    Regular price
    from $0.25
    Sale price
    from $0.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pears - Bartlett (per lb.)
    Regular price
    from $0.30
    Sale price
    from $0.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines USA(per lb)
    Regular price
    from $0.30
    Sale price
    from $0.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Clementines (per Pound)
    Regular price
    from $0.30
    Sale price
    from $0.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lime (each)
    Regular price
    $0.49
    Sale price
    $0.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes - Red (per lb.)
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes - Green (per lb.)
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Seville Oranges(per lb)
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocados (each)
    Regular price
    $0.59
    Sale price
    $0.59
    Regular price
    $0.89
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon (each)
    Regular price
    $0.89
    Sale price
    $0.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi (each)
    Regular price
    $0.99
    Sale price
    $0.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Large Grapefruit (each)
    Regular price
    $1.69
    Sale price
    $1.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango (each)
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pomegrnate
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    $3.99
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches USA (per lb)
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries USA (1/2 Pint)
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frozen Cranberries
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golden Pineapple Cut & Cored (each)
    Regular price
    $4.49
    Sale price
    $4.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries (1/2 pint)
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out