Harvest Barn NOTL; 1822 Niagara Stone Rd - (905) 468-3224 - HOURS; Mon - Sat; 9am to 6pm - Sun 9am to 5pm

Collection: CHIPS & SNACKS

35 products
  • Neal Brothers - Gluten Free Chips (6 options)
    Regular price
    from $3.49
    Sale price
    from $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • KETTLE CHIPS
    Regular price
    $4.19
    Sale price
    $4.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sensible Portions Veggie Snacks
    Regular price
    $4.59
    Sale price
    $4.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Que Pasa Tortilla Chips (4 Choices)
    Regular price
    $5.79
    Sale price
    $5.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snacks, Bits & Bites Bulk (per/LB)
    Regular price
    $6.49
    Sale price
    $6.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sesame Oatbran Snack Sticks, Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lesser Evil Paleo Puffs
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Popcorn, From Farm to Table
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snack Mix, Youth Blend Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.64
    Sale price
    from $0.64
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter Pretzel Bites Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.80
    Sale price
    from $0.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grand Slam Chocolate Snack Mix Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.67
    Sale price
    from $0.67
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • HARVEST BARN SALSA
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Country Style Salsa
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Neal Brothers Salsa
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nora Seaweed Snacks
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sun Tropics Dairy Free Rice Puddings
    Regular price
    $4.79
    Sale price
    $4.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Los Contores Tortilla Chips
    Regular price
    $5.29
    Sale price
    $5.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Organic Popcorn, Lesser Evil Himalayan Gold
    Regular price
    $5.99
    Sale price
    $5.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almonds, Roasted & Salted Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $1.56
    Sale price
    from $1.56
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pecans, Honey Roasted Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $1.43
    Sale price
    from $1.43
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Figs, Dried California Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $1.40
    Sale price
    from $1.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cashews, Roasted w/salt Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $1.90
    Sale price
    from $1.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dated, Pitted Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.65
    Sale price
    from $0.65
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prunes, Pitted Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.70
    Sale price
    from $0.70
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raisins, Sultana Dried Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.33
    Sale price
    from $0.33
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apricots, Dried Jumbo Bulk (per/LB)
    Regular price
    $7.29
    Sale price
    $7.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cranberries, Dried Unsweetened Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $1.00
    Sale price
    from $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snack, Corn Chips w/Flax Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.50
    Sale price
    from $0.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Popping Corn, Gourmet Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.16
    Sale price
    from $0.16
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Snack, Fried Noodles Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.30
    Sale price
    from $0.30
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanuts, Salted Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $0.36
    Sale price
    from $0.36
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nuts, Deluxe Mixed w/Salt (no peanuts) Bulk (per/LB)
    Regular price
    from $1.36
    Sale price
    from $1.36
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out